Luis Figo ve Zvonimir Boban’dan Omuz Omuza kampanyasına destek – Son dakika Futbol haberleri

Türkiye Futbol Federasyonu; Portekizli eski yıldız futbolcu Luis Figo ve Hırvatistan’ın efsaneleşmiş isimlerinden Zvonimir Boban’ın çektikleri destek videolarını yayımladı.

Luis Figo, çekmiş olduğu videoda “Türkiye’de ailelerini ve evlerini kaybeden insanların iyileşmesine hep beraber yardım edelim.” ifadelerini kullanarak kampanyaya destek çağrısında bulunmuş oldu.

Zvonimir Boban da 15 Haziran’a kadar sürecek kampanyaya katılım çağrısı yaparak, “Türkiye’deki dostlarımız oldukça zor günler geçiriyor. Yalnız dualarımıza dahil etmekle kalmayalım. Depremzedelere yardım etmek için bu kampanyaya katılalım.” ifadelerine yer verdi.

“Omuz Omuza” kampanyasında elde edilecek gelirle, depremin etkilediği şehirlere, kalıcı konut ve konteyner şehir benzer biçimde barınma alanları yapılacak.


Tamamımız bir ağacın değişik dallarıyız.
Kökümüz bir.
Suyumuz bir.
Güneşimiz bir.1 Mart’ta omuz omuza verdik. Sadece, depremzedelerimizin gereksinimleri devam ediyor. https://t.co/TMZB0AW8Fz’a girin bağış yapın ya da DESTEK yazın, 8332’ya SMS gönderin. pic.twitter.com/ExFVZEAy5U
— TFF (@TFF_Org) March 4, 2023

Tamamımız bir ağacın değişik dallarıyız.
Kökümüz bir.
Suyumuz bir.
Güneşimiz bir.1 Mart’ta omuz omuza verdik. Sadece, depremzedelerimizin gereksinimleri devam ediyor. https://t.co/TMZB0AW8Fz’a girin bağış yapın ya da DESTEK yazın, 8332’ya SMS gönderin. pic.twitter.com/Bz3yg1dOMo
— TFF (@TFF_Org) March 5, 2023Spor Haberleri